Remis Słoni z ŁKS-em2018-08-05 12:24:00

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica zremisował z ŁKS-em Łódź 1-1.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1-1 (0-0)

0-1 Jan Sobociński 56

1-1 Vladislavs Gutkovskis 90+4

Sędziował Mateusz Złotnicki (Lublin). Żółte kartki: Skóraś (2), Grzelak, Śpiączka - Bryła, Bogusz, Pyrdoł. Czerwona kartka: Skóraś (74, druga żółta). Widzów 2168.

BBT: Trela - Szeliga, Kupczak, Szymonowicz (60 Śpiączka), Grzelak - Skóraś, Jovanović, Mikovič (84 Kiełb), Purece (46 Štefánik), Gergel - Gutkovskis.

ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz - Bryła (70 Pyrdoł), Kalinkowski, Gamrot, Łuczak, Ramírez (79 Wojowski) - Radionow (83 Kujawa).

Prowadzenie w 56. minucie objęli goście po bramce Jana Sobocińskiego. Gospodarze od 74. minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Michała Skórasia. Grając w dziesiątkę w doliczonym czasie doprowadzili do wyrównania. Gola dla Słoni zdobył Vladislavs Gutkowskis.

termalica.brukbet.com

Trenerzy Kazimierz Moskal (ŁKS) i Jacek Zieliński (BBT) powiedzieli po meczu  (BRUK-BET TERMALICA TV):