II liga (19): Remis Garbarzy z Bełchatowem (FILM+FOTO)2017-11-26 07:12:00

W 19. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków zremisowała z GKS Bełchatów 1-1. W wykonaniu Brązowych to czwarty kolejny remis 1-1 u siebie.

Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów 1-1 (1-1)

0-1 Robert Chwastek 24

1-1 Krzysztof Kalemba 45+1 (karny)

Sędziował Maciej Pelka (Piła). Żółte kartki: Marek Masiuda, Filip Wójcik - Michał Ciarkowski, Mikołaj Bociek, Kamil Szubertowski, Łukasz Pietroń.

GARBARNIA: Marcin Cabaj – Michał Mistrzyk, Krzysztof Kalemba, Marek Masiuda, Damian Nieśmiałowski (73 Rafał Górecki) – Filip Wójcik (59 Marcin Siedlarz), Karol Kostrubała, Wojciech Wojcieszyński, Serhii Krykun – Szymon Kiebzak, Tomasz Ogar.

BEŁCHATÓW: Arkadiusz Moczadło - Mikołaj Bociek, Filip Kendzia, Bartłomiej Bartosiak (31 Michał Ciarkowski), Robert Chwastek (75 Paweł Wojowski), Piotr Giel, Dawid Flaszka (87 Emile Thiakane), Łukasz Pietroń, Patryk Rachwał, Marcin Garuch, Kamil Szubertowski.

Goście objęli prowadzenie w 24. minucie. Flaszka dograł do Chwastka, a ten z bliska trafił do siatki. Krakowianie wyrównali pod koniec I połowy. Karnego, za rękę Boćka, wykorzystał Kalemba. Bardzo dobry mecz zagrał Cabaj, który uchronił swój zespół przed porażką.

18. Gryf Wejherowo            19  13  18-30

W 20. kolejce, 3-4 marca 2018, Garbarnia zmierzy się na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg.

Aktualizacja 20:09

GARCA TV:  Zapis z pomeczowej konferencji po meczu pomiędzy Garbarnią Kraków i GKS Bełchatów, z udziałem trenerów obu drużyn: Mirosława Hajdo (Garbarnia) i Mariusza Pawlaka (Bełchatów). Materiał filmowy uzupełniono zdjęciami autorstwa Urszuli Rymarczyk i Pawła Zapióra.