Strona główna > Główna środek > Puchar Polski
PP Kraków: szok - Wieczysta znów przegrała, ale nadal gra w pucharze!2016-10-14 16:58:00

Podobnej sytuacji w polskim futbolu chyba jeszcze nie było - Wieczysta Kraków przegrała ostatnie dwa mecze w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Kraków, a mimo to jest nadal w grze!

Przypomnijmy, że Wieczysta uległa 30 września br. Cracovii II 0-4, jednak po weryfikacji (bramkarz Adam Wilk nie odsiedział kary) ukarana została walkowerem.

W ostatnią środę Wieczysta nie sprostała z kolei Prądniczance Kraków (2-3), ale i w tym przypadku zagrał gracz, który nie był uprawniony. Jak się dowiedziało "Sportowetempo", Przemysław Gaweł - bo o niego chodzi - przebywał na murawie zaledwie minutę! I ta minuta kosztuje bardzo dużo - walkower i wyeliminowanie z dalszych gier.