Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Rywale AP Wieliczka i AM Cracovia w Pucharze Prezesa PZPN2019-02-11 22:47:00

W siedzibie PZPN dokonano losowania grup drugiej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Rozgrywki zostały zaplanowane na 16 i 17 lutego, a mecze odbędą się w hali OSiR Wola i OSiR Bemowo w Warszawie. Udział wezmą zawodnicy w kategoriach U-11 i U-12. 


– Nie mogę doczekać się drugiej edycji naszych rozgrywek. W ubiegłym roku Turniej o Puchar Prezesa PZPN cieszył się dużą popularnością i wielu uczestników chciało wziąć w nim udział. Obojętnie kto zostanie kolejnym prezesem, trzeba tę inicjatywę kontynuować. Dzieci w piłkę muszą grać także w okresie zimowym, w hali. Gra się pod większym pressingiem, ciężej jest opanować piłkę. To znakomite doświadczenie, które w przyszłości pomoże, by zostać bardzo dobrym piłkarzem. W pierwszej edycji nie zabrakło niczego. Towarzyszyła dramaturgia, łzy i radość. Tak samo będzie w tym roku, a z naszej strony zrobimy wszystko, żeby rozgrywki zorganizować jeszcze lepiej. Zapraszamy finalistów. Czekamy na was! – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.


Reprezentanci Małopolski wystąpią w grupie A. Rywale AP Wieliczka w U-11 to: AS Stomil Olsztyn, FASE Szczecin i UKS Hattrick Głuchołazy. Przeciwnikami AM Cracovia w U-12 będą: UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, BKS Lublin i Calisia 14 Kalisz.


pzpn.pl, st


u-11.jpg
u-12.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty