Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Reprezentacja Małopolski (r. 2005) najlepsza w Zabrzu2018-02-04 15:16:00

Reprezentacja Małopolski (rocznik 2005) wygrała w niedzielę XXII Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zabrze.


W Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR Zabrze mecze były rozgrywane w dwóch grupach systemem każdy z każdym po 25 minut. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, która w spotkaniu o trzecie miejsce uległa dopiero po serii rzutów karnych ze Śląskiem.
Przypomnijmy, że ta sama reprezentacja MZPN zajęła drugie miejsce w turnieju "Młode Talenty", który odbył się w 
miejscowości Nižná Korňa na Słowacji.

GRUPA A: Reprezentacja Małopolskiego ZPN, Podhalański Podokręg Piłki Nożnej Nowy Targ, Podokręg Piłki Nożnej Zabrze, Dynamo Lwów

Podhalański PPN Nowy Targ - Małopolska 0-3: Norbert Łysik, Kacper Rojkowicz, Kacper Czepielik
Dynamo Lwów - Małopolska 0-5: Mateusz Stanek 4, Norbert Łysik
Małopolska - Podokręg PN Zabrze 1-1: Mateusz Stanek - Igor Rybak
Podhalański PPN Nowy Targ - Podokręg PN Zabrze 1-0
Dynamo Lwów - Podhalański PPN Nowy Targ 1-2
Podokręg PN Zabrze - Dynamo Lwów 0-1

1. Małopolska                    3   7   9-1
2. PPN Nowy Targ              3   6   3-4
3. Dynamo Lwów               3   3   2-7
4. PPN Zabrze                    3   1   1-3

GRUPA B: Reprezentacja Śląskiego ZPN, FK Lokomotiva Trnava, Reprezentacja Dolnośląskiego ZPN, MS KFS Ostrava

Śląski ZPN - Lokomotiva Trnava 1-0
Dolnośląski ZPN - MS KFS Ostrawa 1-1
Dolnośląski ZPN - Śląski ZPN 3-2
Lokomotiva Trnava - Dolnośląski ZPN 0-2
Śląski ZPN - MS KFS Ostrawa 2-0
Lokomotiva Trnava - MS KFS Ostrawa 0-0, k. 3-2

1. Dolnośląski ZPN             3   7   6-3
2. Śląski ZPN                     3   6   5-3
3. MS KFS Ostrawa             3   2   1-3
4. Lokomotiva                    3   1   0-3

O 7. miejsce:
Podokręg PN Zabrze - Lokomotiva Trnava 0-3
O 5. miejsce
Dynamo Lwów - MS KFS Ostrawa 2-2, karne 3-4
O 3. miejsce:
11.00-11.30 Podokręg PN Nowy Targ - Śląski ZPN 0-0, karne 2-3
O 1. miejsce:
11.30-11.55 Małopolski ZPN - Dolnośląski ZPN 0-0, karne 3-2

* Najlepszy bramkarz - Krystian Stryszowski (Małpolska)
* Najlepszy strzelec - Mateusz Stanek (Małopolska) 5 goli
* Najlepszy zawodnik - Miłosz Roguła (Śląsk)

W zespole MZPN grali
AKADEMIA PIŁKARSKA 21 - Jakub Sraga
SANDECJA Nowy Sącz – Karol Łatka, Brajan Pogwizd, Michał Tokarczyk
WISŁA Kraków – Krystian Stryszowski (br.), Maksymilian Żmuda
PROGRES Kraków – Dominik Janeczek
BRUK-BET TERMALICA Nieciecza - Daniel Cieśla, Norbert Łysik
KAROL Wadowice – Mateusz Stanek, Kacper Podlipni (br.)
OKOCIMSKI Brzesko – Igor Uryga, Kacper Rojkowicz, Dawid Lis
HALNY Kamienica - Kacper Czepielik
Trenerzy: Marek Górecki, Adrian Filipek, kierownik drużyny - Jerzy Płonka.
(ag)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty