Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
30 drużyn w rozgrywkach skrzatów (akt.)2018-02-06 00:10:00

Finiszują Halowe Mistrzostwa Krakowa skrzatów (roczniki 2011 i 2012). Prezentujemy terminarz piątego weekendu.


Mecze odbywają się w hali KS Wanda w Krakowie-Nowej Hucie, ul. Odmogile 1b. Zaplanowane zostały gry w weekendy 13/14 i 20/21 stycznia, a ponadto 27 stycznia, 3 i 4 lutego oraz 10 lutego 2018 roku. Każdy ze zgłoszonych zespołów rozegra w każdym ze swoich czterech terminów po kilka meczów.


Organizatorem rozgrywek jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.


Ostatecznie udział w rozgrywkach potwierdziło 30 drużyn:

Albertus Kraków

Baszta Kraków

Bieżanowianka Sp. Ł. Gorszkow

Błękitni Modlnica

Clepardia Kraków

Garbarnia Kraków

UKS FC Gwarek Wieliczka

Hutnik Kraków (3 drużyny)

Jadwiga Kraków

Kolejarz Prokocim Kraków

Krakus Swoszowice

Lotnik Kryspinów

Milenium Skawina

Piast Skawina

Płaszowianka Kraków

AS Płaszów Football Academy

PUKS Pobiedr Paszkówka

OSKF Pogoń Skotniki Kraków (2 drużyny)

Prądniczanka Kraków (2 drużyny)

AS Progres Kraków (2 drużyny)

Tramwaj Kraków

NAS Wanda Kraków

Wawel Kraków

Zieleńczanka Zielonki (2 drużyny)

Terminarz piątego weekendu:

Sobota, 10 lutego 2018

09.00 Hutnik Kraków 1 - Lotnik Kryspinów

09.15 Milenium Skawina - Zieleńczanka Zielonki 1

09.30 Lotnik Kryspinów - UKS FC Gwarek Wieliczka

09.45 Zieleńczanka Zielonki 1 - Hutnik Kraków 1

10.00 Garbarnia Kraków - Kolejarz Prokocim Kraków

10.15 UKS FC Gwarek Wieliczka - Milenium Skawina

10.30 AS Progres Kraków 1 - Zieleńczanka Zielonki 1

10.45 Kolejarz Prokocim Kraków - Lotnik Kryspinów

11.00 Hutnik Kraków 1 - AS Progres Kraków 1

11.15 Garbarnia Kraków - Milenium Skawina

11.30 Kolejarz Prokocim Kraków - UKS FC Gwarek Wieliczka

11.45 AS Progres Kraków 1 - Garbarnia Kraków

12.00 AS Progres Kraków 2 - Kolejarz Prokocim Kraków

12.15 Błękitni Modlnica - Jadwiga Kraków

12.30 AS Progres Kraków 1 - OSKF Pogoń Skotniki 1

12.45 AS Progres Kraków 2 - Błękitni Modlnica

13.00 NAS Wanda Kraków - PUKS Pobiedr Paszkówka

13.15 Jadwiga Kraków - OSKF Pogoń Skotniki 1

13.30 Clepardia Kraków - AS Progres Kraków 2

13.45 PUKS Pobiedr Paszkówka - Jadwiga Kraków

14.00 Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków

14.15 NAS Wanda Kraków - Jadwiga Kraków

14.30 PUKS Pobiedr Paszkówka - OSKF Pogoń Skotniki 1

14.45 Clepardia Kraków - NAS Wanda Kraków


Po każdym ostatnim meczu danej drużyny nastąpi wręczenie medali i dyplomów za udział w HMKS.


MZPN




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty