Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga zachodnia: Co za końcówka Hutnika!2018-04-15 19:11:00

Hutnik do 87 minuty sensacyjnie przegrywał na własnym boisku w meczu IV ligi zachodniej z KS Olkusz 0-1.  Wyrównał na trzy minuty przed końcem Łukasz Kędziora z karnego, a ten sam piłkarz w 90 minucie również z karnego dał nowohucianom prowadzenie. Jakby tego było mało, to w doliczonym czasie gry Hubert Pachowicz ustalił wynik niecodziennego spotkania na 3-1.

Hutnik Kraków - KS Olkusz 3-1 (0-1)

0-1 Adrian Dudzik 37

1-1 Łukasz Kędziora 87 (karny)

2-1 Łukasz Kędziora 90 (karny)

3-1 Hubert Pachowicz 90+

Sędziowali: Tomasz Tatarzyński - Aleksander Najman, Tomasz Chajdecki (KS Kraków). Żółte kartki: Mariusz Bienias, Dariusz Gawęcki - Dawid Chavinka, Artur Terbaljan.

HUTNIK: Siwiecki - Makuch, Kędziora, Jaklik, Tetych (68 Radwanek), Gawęcki, Sobala, Bienias (46 Antoniak), Świątek, Guja, Kotwica (46 Pachowicz). Trener: Leszek Janiczak.

OLKUSZ: Wiśniewski - Terbaljan, Wdowik, Kiczyński, Chabinka (65 Spurna), Dudzik (79 Pope), Mrożek, Żmudka, Barczyk, Tumiłowicz, Szymański. Trener: Roman Madej.

Inne wyniki 20. kolejki:

TS Węgrzce - Pcimianka 0-0

Sędziowali: Tomasz Siemek - Michał Gębala, Michał Siemek (KS Chrzanów). Żółte kartki: Michał Kordys, Jakub Kowalczyk - Mouhamadou Sadio.

Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów 1-1 (1-0)

1-0 Maciej Stróżak 28

1-1 Michał Matejko 57

Sędziowali: Marcin Ciepły - Maciej Koster, Bartosz Pałetko (KS Kraków). Żółte kartki: Maciej Stróżak - Bartłomiej Biela, Michał Matejko, Dawid Pluta.

Górnik Wieliczka - Iskra Klecza 2-0 (0-0)

1-0 Tomasz Kalicki 52

2-0 Marcin Piątek 90+3

Sędziowali: Lucjan Wesołowski - Krzysztof Jakubik, Szymon Krawczyk (KS Oświęcim). Żółte kartki: Tomasz Kalicki, Robert Ślęczka - Marcin Curzydło, Adrian Ostrowski, Tomasz Pakosz.

Dalin Myślenice - Jutrzenka Giebułtów 0-0

Wiślanka Grabie - Sosnowianka Stanisław Dolny 2-0 (0-0)

1-0 Jakub Pułka 48

2-0 Szymon Kiwacki 69

Orzeł Piaski Wielkie - Michałowianka 3-0 walkower (Michałowianka wycofała się z rozgrywek)

Mecz Unia Oświęcim - Clepardia Kraków przełożony na 18 kwietnia.