Strona główna > Główna środek > IV liga
IV liga wschodnia: Po 5 czerwonych kartkach mecz w Muszynie przerwany2016-11-12 13:50:00

Niecodzienny przebieg miał piątkowy mecz IV ligi wschodniej, w którym Poprad Muszyna podejmował lidera tabeli - Barciczankę.

Sędzia Sławomir Radwański pokazał 5 czerwonych i 10 żółtych kartek! Ostatnia czerwona - dla Mateusza Wilka - na minutę przed końcem doliczonego czasu gry spowodowała wcześniejsze zakończenie spotkania z powodu zdekompletowania drużyny z Muszyny. Do tego momentu Barciczanka prowadziła 1-0 po bramce strzelonej z rzutu wolnego przez Krzysztofa Tokarczyka w 75 minucie.

Poprad Muszyna - Barciczanka Barcice 0-1 (0-0)

Sędziowali: Sławomir Radwański - Piotr Kaczmarek, Jan Moskal (KS Kraków).

Żółte kartki: Dawid Polański, Mariusz Merklinger, Mateusz Wilk, Miroslav Hanuscak, Dawid Polański, Mariusz Merklinger, Arkadiusz Podgórnik, Miroslav Hanuscak - Krzysztof Tokarczyk, Piotr Saratowicz.

Czerwone kartki (wszystkie dla graczy Popradu): Dawid Polański (67, druga żółta), Mariusz Merklinger (75, druga żółta), Miroslav Hanuscak (82, druga żółta), Tomasz Bomba (82, obraza sędziego), Mateusz Wilk (90+3, obraza sędziego).