Strona główna > Główna środek > III liga
III liga (3): małopolskie drużyny bez wygranej2019-08-18 20:18:00

Trzecia kolejka III ligi nie była udana dla zespołów z Małopolski. Jutrzenka Giebułtów przegrała już trzeci mecz, tym razem w Kielcach z rezerwami Korony.

Nie wiedzie się także Hutnikowi, który przed sezonem był wymieniany jako jeden z kandydatów do awansu. Na razie nic na to nie wskazuje, ale być może hutnicy złapią właściwy rytm. W niedzielę podopieczni Leszka Janiczaka przegrywali z Wisłą Sandomierz 1-3 i dopiero w ostatnich minutach uratowali punkt.

Podhale prowadzili w Zamościu 1-0, lecz fatalne błędy w końcówce sprawiły, że nowotarżanie w minorowych nastrojach udali się w daleką podróż powrotną.

Wyniki 3. kolejki:

Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów 2-0 (1-0)

Bramki: Dawid Lisowski 17, Piotr Pierzchała 72 (karny)

Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ 2-1 (0-0)

Bramka: Kamil Oziemczuk 80, Bruno Wacławek 90+ - Lukas Hruska 54 (karny)

Podhale od 22 minuty grało w osłabieniu po czerwonej kartce dla Damiana Lepiarza. W 45 minucie Andrzej Sobieszczyk obroni rzut karny wykonywany przez Dawida Dynarka z Podhala.

Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 3-3 (0-1)

Bramki: Kamil Sobala 56, Krzysztof Świątek 83, Mateusz Reczulski 89 - Krzysztof Zawiślak 28, 72, Kacper Piechniak 75

Hutnik od 31 minuty grał w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Patryka Kołodzieja.