Strona główna > Główna środek > III liga
UEFA Regions' Cup: Remis Garbarni z kadrą MZPN2016-11-20 12:08:00

Na sztucznym boisku Rydlówki trzecioligowa Garbarnia zremisowała z reprezentacją Małopolski UEFA Regions' Cup 1-1.

W 50 minucie Kalemba zdecydował się na strzał z 30 metrów, a że ten zawodnik specjalizuje się w potężnych strzałach z dystansu, toteż wzbudziło to popłoch w szeregach Małopolski. Jeden z jej reprezentantów zagarnął piłkę ręką w polu karnym, a arbiter Jan Dzik bez wahania wskazał na "wapno". Z jedenastu metrów pewnie trafił do bramki Kalemba, bo strzały z punktu karnego też stanowią element specjalizacji kapitana Brązowych.

Wyrównanie padło na 10 minut przed końcem spotkania. Po akcji lewym skrzydłem dośrodkował w pole karne Zawiślan, po strzale Ciesielskiego Cabaj odbił piłkę, a Wcisło podążył z dobitką.

Garbarnia Kraków - Kadra MZPN UEFA Regions' Cup 1-1 (0-0)

1-0 Krzysztof Kalemba 50 (karny)

1-1 Maciej Wcisło 80

Sędziowali: Jan Dzik - Jakub Boligłowa, Jan Moskal (Małopolski ZPN).

GARBARNIA: Marcin Cabaj - Karol Kostrubała, Kamil Moskal, Krzysztof Kalemba  , Mateusz Pawłowicz, Mikołaj Tracz (46 Adrian Ryś), Marek Masiuda, Damian Nieśmiałowski (46 Michał Kitliński), Dominik Gaudyn, Marcin Siedlarz (30 Michał Górecki), Tomasz Ogar (46 Michał Kozik). Trener: Mirosław Hajdo.

MAŁOPOLSKA: Mikołaj Kohlbrenner (46 Damian Wiśniewski) - Konrad Kasalik (46 Tomasz Nytko), Dawid Mikołajczyk, Marcin Więcek (46 Paweł Galos), Wojciech Jamróz (46 Arkadiusz Zawiślan) - Sebastian Zawrzykraj (46 Konrad Kuliszewski), Dawid Białek, Artur Hebda, Michał Czubin - Sławomir Basisty (46 Maciej Wcisło), Marcin Kurek (46 Mateusz Ciesielski). Trenerzy: Krzysztof Szopa, Piotr Giza.