Strona główna > Główna środek > II liga
Porażka Brązowych z Bytovią może być kosztowna2020-07-15 23:32:00

W 32. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia przegrała z Bytovią 1-2 i ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową... Rywale awansowali na 4. miejsce i mogą powoli myśleć o barażach.

Garbarnia Kraków - Bytovia 1-2 (0-2)

0-1 Michael Ameyaw 6

0-2 Przemysław Lech 40

1-2 Krzysztof Szewczyk 55

Sędziował Karol Iwanowicz (Lublin). Żółte kartki: Kołbon, Radwanek – Lech, Rutkowski. Widzów 200.

GARBARNIA: Kozioł – Włodyka, Kujawa (46 Kuczak), Masiuda, Mruk, Marszalik (89 Klimek) – Szewczyk, Nakrosius, Serafin (69 Wyjadłowski), Kołbon – Feliks (69 Radwanek).

BYTOVIA: Gostomski – Deleu, Bąk, Memic (87 Piekarski), Liberacki (76 Rutkowski) – Błaszkowski (73 Wolski), Zawistowski, Lech, Ameyaw – Giel, Feruga.

Bytovia ma patent na Brązowych. Wygrała dwa razy w lidze i raz w Pucharze Polski. Goście prowadzili 2-0 już do przerwy. Najpierw gola po indywidualnej akcji zdobył Ameyaw, poprawił Lech, który w ub. sezonie występował w Garbarni.

Po przerwie gospodarze złapali kontakt. Kuczak sprytnie podał do Szewczyka, a ten głową trafił do siatki. Wyrównać się nie udało.