Strona główna > Główna środek > II liga
Wisła przegrała w sparingu z Puszczą2017-04-11 22:19:00

Wisła Kraków przegrała dziś z Puszczą Niepołomice 0-1. Mecz sparingowy rozegrano w Myślenicach.

Wisła Kraków - MKS Puszcza Niepołomice 0-1 (0-1)

0-1 Marcin Orłowski 38

WISŁA: Miśkiewicz (46 Buchalik) - Bartosz, Bartkowski (40 Ptak), Uryga, Špičić - Boguski, Vidémont (60 Plewka), Laskoś (46 Porębski), Valencia, Echavarría (46 Słomka) - Ondrášek.

PUSZCZA: Główka (70 Sobieszczyk) - Furtak (70 Kolasa), Lepiarz, Czarny, Mikulec (55 Mikołajczyk), Radziemski, (65 Kazek), Zawadzki, Łanucha, Łączek (60 Kura), Żurek (55 Wójcik), Gajewski (30 Orłowski, 60 Szagała).

Jedyny gol padł w 38. minucie. Szybki atak, kilka podań i Marcin Orłowski znalazł się w niezłej sytuacji. Napastnik Puszczy strzelił po długim rogu i Michał Miśkiewicz mógł tylko bezradnie rozłożyć ręce.

Po zmianie stron krakowianie wzięli się za odrabianie strat, ale rywale cofnęli się na własną połowę i skutecznie się bronili.