Strona główna > Główna środek > I liga
Porażka Słoni z outsiderem2019-11-09 23:22:00

Porażką zakończyli pierwszą część sezonu piłkarze Bruk-Betu Termalica Nieciecza. W 17. kolejce Fortuna 1 Ligi na wyjeździe ulegli Odrze Opole 0-2.

Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0 (0-0)

1-0 Mateusz Czyżycki 52

2-0 Krzysztof Janus 77 (karny)

Sędziował Daniel Kruczyński (Żywiec). Żółte kartki: Piech, Bałaniuk - Szarek, Gutkovkis (2), Kamiński, Gergel. Czerwona kartka: Gutkovskis (BBT, 90+1, druga żółta).

ODRA: Rosa - Janasik, M. Kamiński, Wypych, Wdowik - Błanik (84 Mikinic), Trojak, Czyżycki, Bonecki, Janus - Piech (74 Skrzypczak).

BBT: Dybowski – Grzybek, de Amo Perez, Szarek, Mikovic – Gergel, Bezpalec, Purece (60 Wlazło), Iwanicki (60 W. Kamiński), Kiełb (79 Terpiłowski) – Gutkovskis.

Gospodarze wygraną zapewnili sobie w drugiej połowie. W 52. minucie wyszli na prowadzenie, za sprawą uderzenia Mateusza Czyżyckiego. W 77. minucie z karnego podwyższył Krzysztof Janus.