Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Górnik Łęczna i Ruch na razie bez licencji2017-06-13 06:57:00

Komunikat z posiedzenia Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN

Na posiedzeniu w dniu 12 czerwca 2017, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpoznała następujące sprawy:

1. Komisja rozpatrzyła wniosek klubu Górnik Łęczna na grę w rozgrywkach I ligi w sezonie 2017/2018. Komisja postanowiła odroczyć decyzję do dnia 20 czerwca, zobowiązując Klub do dostarczenia najpóźniej do dnia 19 czerwca br. umowy na rozgrywanie meczów na stadionie w Łęcznej oraz raport eksperta opisujący stan obiektu. 

2. Komisja rozpatrzyła wniosek klubu Ruchu Chorzów na grę w rozgrywkach I ligi. Komisja postanowiła odroczyć decyzję do dnia 20 czerwca, zobowiązując Klub aby do dnia 19 czerwca br:

Uregulował zobowiązanie w stosunku do piłkarzy z tytułu premii za sezon 2015/2016 poprzez zapłatę pierwszych dwóch rat premii przypadających do zapłaty w 2016 r. i zapłatę lub objęciem ugodą dwóch kolejnych rat przypadających do zapłaty w 2017 roku.

Uregulował zobowiązanie do byłego trenera-koordynatora, zatrudnionego jednocześnie jako prezesa Fundacji Ruchu Chorzów, w części, którą Komisja uznała za bezsporne wynagrodzenie trenera-koordynatora. Obie strony zostały poinformowane o wysokości tej kwoty.

Zapłaty zobowiązania transferowego do FC Nurnberg w terminach przewidzianych zawartą ugodą.

Dostarczyła dokumenty firm właścicielskich potwierdzające dodatkowe wpłaty na rzecz Klubu w przypadku niepozyskania kontraktów sponsoringowych zapewniających Klubowi źródła finansowania w sezonie 2017/2018.


pzpn.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty