Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Sparing: Biała Gwiazda wygrała ze Słoniami2018-02-03 15:33:00

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków zmierzyła się w Myślenicach z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, wygrywając 2-0.


Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0 (1-0)

1-0 Carlos Lopez 8

2-0 Rafał Boguski 12

Sędziował Paweł Kukla (Kraków).

WISŁA: Buchalik - Bartkowski, Głowacki (46 Palčič), Wasilewski, Sadlok - Halilović (86 Plewka), Basha (64 Pérez), Llonch (64 Cywka) - Boguski (46 Wojtkowski), López (46 Kolar), Małecki (46 Imaz).

BBT: Trela (46 Mucha) - Matei (63 Słaby), Kupczak (63 Maksimenko), Putiwcew (63 Szarek), Grzelak (63 Miković) - Janjatović, Jovanović (46 Stefanik) - Purece (46 Guba), Piątek - Pawłowski (63 Toivio) - Śpiączka (68 Kwantaliani).


Wynik został ustalony już w pierwszym kwadransie. Najpierw Boguski obsłużył idealnym podaniem Lopeza. Linię spalonego złamał Putiwcew, a López pognał na bramkę Treli i mierzonym strzałem uzyskał prowadzenie. 

Wkrótce było 2-0. Po rzucie wolnym egzekwowanym przez Lopeza niepilnowany w polu karnym Wasilewski popisał się celną główką. Trela odbił piłkę do boku, ale tylko na to czekał Boguski, który popisał się skuteczną dobitką. 


- Do spotkania z Koroną Kielce pozostało nam jeszcze trochę czasu. Wyjściowy skład w tym meczu wcale nie musi być taki sam jak dziś. Czeka nas kilka treningów. W pierwszej połowie Wisła szybko zdobyła bramkę. W drugiej przeważaliśmy, ale nie potrafiliśmy wykończyć okazji, które stworzyliśmy - ocenił trener "Słoni", Maciej Bartoszek.


wisla.krakow.pl (JP), termalica.brukbet.com, st
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty