Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Rakels już prawie w Lechu2017-06-17 17:50:00

Deniss Rakels pomyślnie zakończył udział w testach medycznych i jest bardzo blisko podpisania umowy z Lechem. Do finalizacji przenosin do Poznania brakuje już tylko dokumentów z dotychczasowego klubu piłkarza.


Rakels w piątek wziął udział w testach medycznych, a w sobotę podpisał roczny kontrakt z Kolejorzem. Poznański klub ma prawo pierwokupu zawodnika. Umowa wejdzie w życie jednak dopiero wtedy, gdy Reading, w którym piłkarz grał w poprzednim sezonie, odeśle dokumenty do Lecha.


Łotysz ustalił już warunki kontraktu indywidualnego z klubem, jednak na razie nie może zostać zgłoszony do rozgrywek. Lech czeka bowiem na oficjalne dokumenty podpisane przez przedstawicieli Reading, które potwierdzą zmianę barw klubowych. Dopiero wtedy będzie można zgłosić zawodnika do europejskich rozgrywek. Termin na to mija w poniedziałek o północy.


Rakels w przeszłości występował również w Cracovii, GKS-ie Katowice oraz Zagłębiu Lubin. W trakcie swojej kariery zagrał też 17 spotkań w reprezentacji Łotwy.


Lech wcześniej pozyskał Austriaka Emira Dilavera, Argentyńczyka (z hiszpańskim paszportem) Vernona De Marco (Argentyńczyk z hiszpańskim paszportem), Chorwata Mario Situma, a także wykupił z Lechii Gdańsk Macieja Makuszewskiego.


lechpoznan.pl (Mateusz Szymandera)
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty