Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
NADCHODZI DARMOWA AKTUALIZACJA 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA DO GRY EA SPORTS FIFA 182018-05-01 09:17:00

Gracze będą mogli rozgrywać najważniejszy turniej piłkarski jeszcze przed meczem otwarcia w Rosji – od 29 maja w EA SPORTS FIFA 18 i od 6 czerwca w FIFA Mobile.


Najważniejszy turniej piłkarski na świecie trafi do gry EA SPORTS™ FIFA 18. Wszyscy gracze otrzymają darmową aktualizację 2018 FIFA World Cup Russia™. Pozwoli ona rozegrać pełny turniej FIFA World Cup™ ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy. Od 29 maja wszyscy gracze mogą pobrać aktualizację na PlayStation®4, Xbox One, PC i Nintendo Switch™.


Dodatkowo aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia™ będzie zawierać unikalny polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego wraz ze świeżo nagranymi kwestiami dotyczącymi mundialu. Rozegraj turniej po swojemu i usłysz jak komentatorzy przeżywają zdobycie przez reprezentację Polski mistrzostwa świata! Biało-czerwoni będą oczywiście ubrani w nowe, oficjalne stroje od Nike.


W aktualizacji 2018 FIFA World Cup Russia™ można wybrać dowolną spośród 32 reprezentacji narodowych, które zakwalifikowały się na turniej FIFA World Cup™ i poprowadzić ją od fazy grupowej aż do finału w Moskwie w trybach meczów towarzyskich online i turnieju online. Gracz może również rozegrać własny turniej z udziałem dowolnych licencjonowanych reprezentacji narodowych dostępnych w grze FIFA 18, takich jak wielcy przegrani eliminacji: Włosi, Holendrzy czy USA. Dodatkowo można się cieszyć wspaniałą atmosferą na wiernie odwzorowanych stadionach w szybkim meczu – samodzielnie lub wspólnie ze znajomymi.


Każdy poczuje niepowtarzalne mundialowe emocje zarówno na boisku, jak i poza nim dzięki oficjalnej oprawie FIFA World Cup™ – od wiernie odwzorowanych wszystkich dwunastu rosyjskich stadionów po realistyczne otoczenie boisk i flagi kibicowskie. Dzięki zastosowaniu silnika Frostbite™ oficjalny pakiet graficzny i transmisyjny 2018 FIFA World Cup Russia™ tworzy atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC, włącznie ze scenkami filmowymi, które pozwolą cieszyć się niepowtarzalną atmosferą FIFA World Cup™ jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego. 


Do tego jest jeszcze tryb FIFA World Cup™ Ultimate Team™*** ze zmienionym systemem zgrania i dynamicznymi kartami piłkarzy powiązanymi z prawdziwym turniejem. Teraz każdy może zbudować swój mundialowy zespół marzeń. Dodatkowo w FIFA World Cup Ultimate Team znajdują się IKONY piłkarzy FIFA World Cup™, czyli wybrani spośród największych legend mundiali.


Turniej 2018 FIFA World Cup™ zawita również na pewien czas do gry FIFA Mobile – start już 6 czerwca. Gracze będą mogli poprowadzić dowolną z 32 zakwalifikowanych reprezentacji do chwały lub napisać historię na nowo i wybrać kadrę kraju, który nie wystąpi na prawdziwym turnieju. Więcej informacji na oficjalnej stronie WWW gry.


Dostępna już w sprzedaży gra EA SPORTS FIFA™ 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a realnym i ożywia piłkarzy, zespoły i niesamowitą atmosferę tego pięknego sportu dzięki zastosowaniu największych innowacji w zakresie rozgrywki w całej historii serii. Więcej informacji na temat aktualizacji 2018 FIFA World Cup Russia™ zawiera jej oficjalna strona WWW.


fifa_world_cup_ronaldo.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty