Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
U21 EURO - terminarz i wyniki: Niemcy mistrzami2017-06-30 23:03:00

Mistrzem EURO U21 zostali Niemcy, którzy do półfinału awansowali jako najlepsza drużyna z 2. miejsca w tabeli (6 pkt, różnica goli +4).


GRUPA A

16.06.2017 18:00 (Kielce): Szwecja - Anglia 0-0

Gracz meczu: Nathaniel Chalobah (Anglia). Widzów 11 672.


16.06.2017 20:45 (Lublin): Polska - Słowacja 1-2 (1-1)

1-0 Patryk Lipski 1 (głową)

1-1 Martin Valjent 20

1-2 Pavol Safranko 78

Gracz meczu: Stanislav Lobotka (Słowacja). Widzów 14 911.


19.06.2017 18:00 (Kielce): Słowacja - Anglia 1-2 (1-0)

1-0 Martin Chrien 23 (głową)

1-1 Alfie Mawson 50

1-2 Nathan Redmond 61

Gracz meczu: Nathan Redmond (Anglia). Widzów 12 087.


19.06.2017 20:45 (Lublin): Polska – Szwecja 2-2 (1-2)

1-0 Łukasz Moneta 6

1-1 Carlos Strandberg 36 (głową)

1-2 Jacob Larsson 41

2-2 Dawid Kownacki 90+1 (karny)

Gracz meczu: Kristoffer Olsson (Szwecja). Widzów 14 651.


22.06.2017 20:45 (Kielce): Anglia - Polska 3-0 (1-0)

1-0 Demarai Gray 6

2-0 Jacob Murphy 69

3-0 Lewis Baker 82 (karny)

Gracz meczu: Demarai Gray (Anglia). Czerwona kartka: Jan Bednarek (Polska, 82, druga żółta). Widzów 13 176.


22.06.2017 20:45 (Lublin): Słowacja - Szwecja 3-0 (2-0)

1-0 Martin Chrien 5

2-0 Jaroslav Mihalík 22

3-0 Ľubomír Šatka 73

Gracz meczu: Stanislav Lobotka (Słowacja). Widzów 11 203.


1. Anglia       3  7  5-1

2. Słowacja  3  6  6-3

3. Szwecja   3  2  2-5

4. Polska      3  1  3-7


GRUPA B

17.06.2017 18:00 (Bydgoszcz): Portugalia - Serbia 2-0 (1-0)

1-0 Gonçalo Guedes 37 (głową)

2-0 Bruno Fernandes 88

Gracz meczu: Bruno Fernandes (Portugalia). Widzów 10 724.


17.06.2017 20:45 (Gdynia): Hiszpania - Macedonia 5-0 (3-0)

1-0 Gonçalo Guedes 10

2-0 Marco Asensio 16

3-0 Gerard Deulofeu 35 (karny)

4-0 Marco Asensio 54

5-0 Marco Asensio 72

Gracz meczu: Marco Asensio (Hiszpania). Widzów 8269.


20.06.2017 18:00 (Bydgoszcz): Serbia - Macedonia 2-2 (1-0)

1-0 Mijat Gačinović 24

1-1 Enis Bardi 64 (karny)

1-2 Nikola Gjorgjev 83

2-2 Uroš Djurdjević 90

Gracz meczu: Mijat Gačinović (Serbia). Czerwona kartka: Radovan Pankov (Serbia, 90+5). Sędzią technicznym był Marcin Borkowski. Widzów 5121.


20.06.2017 20:45 (Gdynia): Portugalia - Hiszpania 1-3 (0-1)

0-1 Saúl Ñíguez 21

0-2 Sandro Ramírez 65

1-2 Bruma 77

1-3 Iñaki Williams 90+3

Gracz meczu: Jesús Vallejo (Hiszpania). Widzów 13 862.


23.06.2017 20:45 (Bydgoszcz): Serbia – Hiszpania 0-1 (0-1)

0-1 Denis Suárez 38

Gracz meczu: Denis Suárez. Czerwona kartka: Uroš Djurdjević (Serbia, 41, druga żółta). Widzów 12 058.

Sędzią technicznym był Michał Obukowicz (Polska).


23.06.2017 20:45 (Gdynia): Macedonia – Portugalia 2-4 (1-2)

0-1 Edgar Ié 2

0-2 Bruma 22

1-2 Enis Bardi 40

1-3 Daniel Podence 57

2-3 Kire Markoski 80

2-4 Bruma 90+1

Gracz meczu: Bruma (Portugalia). Czerwona kartka: Diogo Jota (Portugalia, 90+2). Widzów 7553.

Sędzią technicznym był Marcin Borkowski (Polska).


1. Hiszpania     3  9  9-1

2. Portugalia    3  6  7-5

3. Serbia           3  1  2-5

4. Macedonia   3  1  4-11


GRUPA C

18.06.2017 18:00 (Tychy): Niemcy - Czechy 2-0 (1-0)

1-0 Max Meyer 44

2-0 Serge Gnabry 50

W 85. minucie Davie Selke (Niemcy) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Lukas Zima.

Gracz meczu: Max Meyer (Niemcy). Widzów 14 051.


18.06.2017 20:45 (Kraków): Dania - Włochy 0-2 (0-0)

0-1 Lorenzo Pellegrini 54

0-2 Andrea Petagna 86

Gracz meczu: Lorenzo Pellegrini (Włochy). Widzów 8754.


21.06.2017 18:00 (Tychy): Czechy – Włochy 3-1 (1-0)

1-0 Michal Trávník 24

1-1 Domenico Berardi 70’

2-1 Marek Havlík 79

3-1 Michael Lüftner 85

Gracz meczu: Tomáš Souček (Czechy). Widzów 13 251.


21.06.2017 20:45 (Kraków): Niemcy – Dania 3-0 (0-0)

1-0 Davie Selke 53

2-0 Marc-Oliver Kempf 73

3-0 Nadiem Amiri 79

Gracz meczu: Jeremy Toljan (Niemcy). Widzów 9298.


24.06.2017 20:45 (Tychy): Czechy – Dania 2-4 (1-2)

0-1 Lucas Andersen 23

1-1 Patrik Schick 27

1-2 Kenneth Zohore 35

2-2 Tomas Chory 54

2-3 Kenneth Zohore 73

2-4 Marcus Ingvartsen 90+1

Gracz meczu: Lucas Andersen (Dania). Widzów 9047.


24.06.2017 20:45 (Kraków): Włochy – Niemcy 1-0 (1-0)

1-0 Federico Bernardeschi 31

Gracz meczu: Federico Bernardeschi (Włochy). Widzów 14 039.


1. Włochy  3  6  4-3

2. Niemcy  3  6  5-1

3. Dania     3  3  4-7

4. Czechy  3  3  5-7


PÓŁFINAŁY

27.06.2017 18:00 (Tychy): Anglia – Niemcy 2-2 (1-1), karne 3-4

0-1 Davie Selke 35

1-1 Demarai Gray 41

2-1 Tammy Abraham 50

2-2 Felix Platte 70

Gracz meczu: Julian Pollersbeck (Niemcy). Widzów 13 214.

Sędzią technicznym był Michał Obukowicz (Polska).


27.06.2017 21:00 (Kraków): Hiszpania – Włochy 3-1 (0-0)

1-0 Saúl Ñíguez 53

1-1 Federico Bernardeschi 62

2-1 Saúl Ñíguez 65

3-1 Saúl Ñíguez 74

Gracz meczu: Saúl Ñíguez (Hiszpania). Widzów 13 105.

Sędzią technicznym był Marcin Borkowski (Polska).


FINAŁ

30.06.2017 20:45 (Kraków): Niemcy - Hiszpania 1-0 (1-0) 

1-0 Mitchell Weiser 40 (głową)

Gracz meczu: Mitchell Weiser (Niemcy). Widzów 14 059.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty